Хебър приема Септември София в мач от 9-ия кръг на еfbet Лига. Резултатът към този момент е 1:2. Асен Чандъров откри от дузпа в 16-ата минута, като малко преди това Октай Хамдиев от Хебър беше изгонен с директен червен картон. Душан Вукович изравни резултата в добавеното време на първата част. Борислав Рупанов изведе Септември отново напред в 74-ата минута.

Срещата се предава пряко по DIEMA SPORT. На Gong.bg ще проследим всичко най-интересно от двубоя на живо.

efbet Лига

1 : 2

• 45+2’ Душан Вукович
  • 16’ Асен Чандъров
  • 74’ Борислав Рупанов
  • ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Гостите излязоха отново напред в резултата, след като резервата Митко Митков намери отлично Борислав Рупанов, който овладя добре и шутира с десния крак, правейки безпомощен Петър Дебърлиев.

74'
  • Жълт картон за Клери Сербер.

66'
  • Смяна при гостите - влиза Клери Сербер, излиза Витиньо.

64'
  • Смяна в Септември - влиза Николай Дросев , излиза Полендаков.

63'
  • Жълт картон за Асен Чандъров.

48'
  • Смяна в Хебър - влиза Олексей Збун, излиза Ангелов

• Смяна в Септември - влиза Митко Митков, излиза Гутиерес.

• Старт на второто полувреме!

• Край на първата част - 1:1!

• ГОООЛ ЗА ХЕБЪР! Символичните домакини, макар и с 10 човека, изравниха резултата в добавеното време на първата част. Топката беше центрирана от ъглов удар към Душан Вукович, който се придвижи отлично и отблизо с глава не остави шанс на Шейтанов - 1:1.

45+2'
  • Жълт картон за Георги Търтов.

40'
  • Витиньо стреля, а Дебърлиев спаси.

39'
  • Жълт картон за Виктор Очаи.

37'
  • Удар на Бертран Фурие от дистанция отиде много далеч от вратата на Дебърлиев.

28'
  • Принудителна смяна в Хебър - влиза Милен Гамаков, излиза Пехливанов.

20'
  • ГОООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Столичани откриха резултата от дузпа, вкарана от Асен Чандъров.

16'
  • Червен картон! Октай Хамдиев беше изгонен от съдията Михаел Павлов за деянието си.

15'
  • ДУЗПА! Гостите от София получиха дузпа, след като Октай Хамдиев изрита в гърдите неволно Фурие в наказателното поле, а реферът даде наказателен удар за Септември.

12'
  • Димитър Шейтанов за малко да сгреши отиграване на топката по земя, но все пак стражът на Септември прати кълбото в тъч от сложна ситуация.

5'
  • Начало на мача!

• Добре дошли на Lokomotiv, Plovdiv, двубоят ще започне след около 5 минути.

1'
  • Стадион: Стадион Локомотив, Пловдив
    Рефер: Михаел Павлов
    Излъчва: Diema Sport

Гостите от София получиха дузпа, след като Октай Хамдиев изрита в гърдите неволно Фурие в наказателното поле, а реферът даде наказателен удар за Септември. За това свое деяние Хамдиев беше изгонен с директен червен картон от рефера Павлов. Зад топката застана Асен Чандъров, който се разписа и изведе столичани напред в резултата.

Последва здрава игра от двата отбора, гарнирана с много агресия, като реферът Павлов отсъди редица нарушения из целия терен в Пловдив. Символичните домакини, макар и с 10 човека, изравниха резултата в добавеното време на първата част. Топката беше центрирана от ъглов удар към Душан Вукович, който се придвижи отлично и отблизо с глава не остави шанс на Шейтанов - 1:1.

На почивката Веселин Великов пусна в игра Олексей Збун и извади Георги Ангелов, докато Николай Митов разчете на Митко Митков, който замени Джонатан Гутиерес.

startphoto.bg
26 снимки

Столичани натискаха своя опонент с оглед и численото си предимство, но до първия час нямаше опасности пред вратата на Хебър. Четвърт час преди края гостите излязоха отново напред в резултата, след като резервата Митко Митков намери отлично Борислав Рупанов, който овладя добре и шутира с десния крак, правейки безпомощен Петър Дебърлиев.

LIVE / ХЕБЪР - СЕПТЕМВРИ 1:2

0:1 Чандъров 16'-дузпа, 1:1 Вукович 45+2', 1:2 Рупанов 74'

Стадион: "Локомотив" (Пловдив)

Рефер: Михаел Павлов (Велико Търново)

Хебър1 Петър Дебърлиев - КАПИТАН - 55 Мартин Михайлов 23 Калоян Пехливанов 44 Николай Николаев 70 Набил Макни 21 Божидар Пенчев 14 Янко Ангелов 15 Нджомганг Фонкеу 11 Душан Вукович 77 Октай Хамдиев 98 Георги Търтов

Треньор: Веселин Великов

Септември21 Димитър Шейтанов - 9 Асен Чандъров - КАПИТАН 5 Михаил Полендаков 3 Мартин Христов 6 Виктор Очаи 14 Георги Върбанов 8 Моран Мартин 11 Борислав Рупанов 22 Виктор Хуго 23 Джордан Гутиерес 15 Бертранд Фоуриер

Треньор: Николай Митов