Отборът на Черно море приема новака в елита Септември в мач от втория кръг на родния шампионат. Срещата е тази вечер от 21:15 часа и може да я гледате в пряко предаване по DIEMA SPORT, както и онлайн на PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg ще проследим развитието на срещата на минута по минута.

Домакините ще търсят задължителен успех срещу столичани, след като в първия мач от сезона не успяха да запишат победа срещу ЦСКА 1948 у дома. Двубоят на „Тича” завърши при резултат 0:0.

От своя страна Септември също не започна по най-добрия начин кампанията, след като допусна домакинско поражение от Берое с 0:1.

Очаква се наставникът на домакините Илиан Илиев да направи няколко промени в състава си предвид факта, че само след три дни „моряците” посрещат Апоел Беер Шева в мач реванш от квалификациите на Лига на конференциите. Първият двубой, който се игра в Ловеч, завърши без голове – 0:0.