Отборът на Септември София продължава с доброто си представяне в контролните срещи, след като победи Пирин Разлог с 2:1.

По предварителна уговорка, съперник на "септемврийци" трябваше да бъде отбора на Арда Кърджали, но последните отказаха контролната среща в последния момент и играчите на Николай Митов се изправиха срещу Пирин Разлог.

Наставникът на Септември София заложи на младите момчета в този мач, като заложи на Иван Василев, Иван Арсов, Иво Димитров, Слави Косов, Мартин Вълчинов, Иван Тилев, Димитър Костадинов, Меледже, Здравко Димитров, Владимир Николов и дошлият на проби нигерийски нападател Юнуса Олаваби, пише официалният сайт на клуба.

В 37-ата минута дойде и първото попадение в срещата, след като играч на Пирин Разлог вкара хубав гол от воле от 25 метра.

До полувремете "септемврийци" не съумяха да изравнят резултата, а в 65-ата минута след асистенция на Иван Тилев, Владимир Николов вкара с диагонален шут в мрежата на стража на Пирин за 1:1.

В 85-ата минута Здравко Димитров центрира към Владимир Николов, който засече с крак топката и вкара за 2:1.

Днес "септемврийци" се изправят срещу Хебър Пазарджик на терените на "Евима" в град Банско от 18:00 часа.