Спортният директор на Септември София Георги Марков изрази мнение, че Лудогорец е „получавал доста подаръци“ по време на шампионатната победа с 4:1 над столичани. Марков говори след двубоя, като изрази някои претенции към съдийството.

„Лудогорец все пак са добър отбор и получаваха доста подаръци днес. Изиграхме едно добро първо полувреме, седяхме добре. Вкараха ни два бързи гола и така се пречупихме. Играем с млади играчи, това е приоритет на нашата школа – да ги развиваме. Все пак и те са млади, сгрешиха. Нужно е да се поучим от този резултат. Все пак не трябва такива подаръци да се правят на Лудогорец. Виждате още в трета минута, много ги пазят. Жълт картон на Моци. Тях ги е страх да не го изгонят, ама срещу Лудогорец е така. Явно плачат като малки деца, получават доста подаръци. Чак накрая отиват да се радват при феновете. То има шест човека, те хвърлят десет фланелки. Три са останали. Да ходят да си ги вземат“, започна Георги Марков.

„Съдиите винаги имат мнение. Ръката ли удря топката, или топката я удря, имахме претенции с Левски. То се вижда всеки мач става нещо с Лудогорец, все някаква помощ. Все пак добър отбор, не заслужават толкова подаръци толкова рано. Все пак футболът е мъжка игра, да играят достойно, мъжки и да спечелят, както спечелиха днес второто полувреме“, добави ръководителят.