Септември загуби с 1:4 (1:1) от датския Олборг в контролна футболна среща в Турция.

Софиянци поведоха в седмата минута, когато при опит за центриране от ляво Борис Галчев прати топката в далечния ъгъл на вратата на съперника.

Десетина минути по-късно Марко Рамкилде изравни, след като завърши добра атака от дясно с точен удар от десетина метра, въпреки че и вратарят Янко Георгиев можеше да се намеси по-добре в ситуацията.

Угандиецът Роберт Какеето изведе Олборг напред малко след почивката, а в средата на втората част Кристофер Палесен направи 3:1 от дузпа, отсъдена за нарушение на Стилиян Николов в наказателното поле.

В 70-ата минута 18-годишният тинейджър Микел Кауфнам оформи крайното 4:1 за датчаните, след като пресече лош пас назад на Дарко Глишич, преодоля Георгиев и вкара на празна врата./БТА