Вторият отбор на Септември София разби Славия София II в Югозападната Трета лига. За играчите на Иван Гешев това беше първа победа, като до момента имаха 2 равенства и 2 загуби на сметката си!

"Септемврийци" се наложиха с 4:1 над гостите, като доминираха изцяло на терена през целият двубой! Захари Атанасов откри резултата в 18' минута, а в 28' минута Кристиян Атанасов от "белите" си отбеляза автогол, след центриране на Георги Иванов и рикошет след удар на Андрей Дудоленски! През втората част, Септември продължи да иска победата повече и закономерно в 83' минута Виктор Зоров отбеляза трето попадение! В 88' минута Славия върна един гол чрез Борис Димитров, а само минута по - късно отново Зоров оформи крайното 4:1!

С днешната победа Септември II се изкачи на седмо място в класирането, а в следващия кръг гостува на Марек Дупница

Състав: Илиев, Иванов, Спасов, Тонов, Атанасов, Зоров, Тафраджиев, Гюров, Дудоленски, Калинов, Филипов - к.