Септември София секна добрия старт на Спартак Варна във Втора лига, побеждавайки го с 4:2 на своя стадион в Драгалевци. "Соколите", които дойдоха в София с пълен актив от точки след първите два кръга, се спасиха от разгром в последните 10 минути, когато отбелязаха и двата си гола.

Столичани не оставиха съмнение в превъзходството си, нанизвайки четири попадения само за час игра. Айкут Рамадан (38) даде аванс на домакините, а през втората част в рамките само на три минути резултатът набъбна на 4:0 с голове на Кристиян Пешов (59),  Атанас Кабов (61) и Марио Илиевски (61).

Последва отпускане в тима на Септември и гостите намалиха чрез опитния Владислав Мирчев (80-дузпа) и 17-годишния юноша Даниел Начев (85).